Kui kaua võtab reaalsuse taaskäivitamine PoE-s aega (04.23.24)

poe realm restart

Path of Exile on tõeliselt populaarne F2P action RPG mäng, mille on välja töötanud ja välja andnud Grinding Gear Games. Mäng ilmus algselt Microsofti Windowsi jaoks, millele järgnes konsooli väljaanne Xbox One ja PlayStation 4 peal.

Kui kaua RealMi taaskäivitamine PoE-s tegelikult aega võtab? lai valik mängijaid. Nii nagu kõik teised MMORPG mängud, toetab PoE ka mitut eri piirkondadesse kuuluvat reaala / serverit. Kuid iga ala taaskäivitatakse pärast teatud aja möödumist, et kogu mängu sisu värskendada.

Mitu mängijat on küsinud, kui kaua PoE-s sfääri taaskäivitamine võtab. Kui olete avastanud end mõttelt sama asja üle, siis peaks see artikkel teile üsna kasulik olema. Artiklit kasutades anname teile kogu teabe, mida vajate selle kohta lisateabe saamiseks. Niisiis, sukeldume otse sellesse!

Mis on seisuaeg?

Serveri taaskäivitamine ei võta tavaliselt palju aega. Mängu ametliku veebisaidi andmetel peaks mäng pärast võrguühenduseta ühenduse loomist uuesti võrku jõudmiseks kuluma 10 minutit. Neile, kes teavad, mis serveri taaskäivitamise ajal juhtub, läheb mäng mõnda aega võrguühenduseta, kuna serverid taaskäivitatakse.

Kuid enamik kasutajaid ei tea, et serveri taaskäivitamise ETA võib varieeruda . Seisaku pikkus võib olla vähem kui 10 minutit kuni tund kuni pikk. Enamasti kulub umbes 15–30 minutit, enne kui serverid on täielikult võrgus. Kuid nagu juba mainitud, võib aeg varieeruda.

Õnneks ei tohiks mäng võtta rohkem aega kui see.

Aga mis siis, kui mäng ei lähe uuesti võrku?

Kui märkate, et teie mäng ei lähe võrku isegi pärast tundide möödumist, võib probleem olla midagi muud. Kui see juhtub, siis soovitame kõigepealt kontrollida oma Interneti-ühendust ja veenduda, et see töötab täiesti korras.

Võib juhtuda, et kogu server on praegu maas, mille tõttu on teil Interneti-ühenduse loomine keeruline. mängus. Saate seda veelgi kinnitada, otsides mängijatelt, kellel on sarnaseid probleeme mängu ametlikest foorumitest, teemadest või isegi mängu alamdebitist. Teise võimalusena võite proovida otse mängu tugiteenusega ühendust võtta, et teada saada põhjus, miks mäng võrku ei lähe.

Alumine rida:

Kui kaua PoE valdkond taaskäivitub? Eespool on toodud kõik üksikasjad mängu taaskäivitamise kohta koos hinnangulise ajaga, mis kulub serveri võrguühenduse taastamiseks. Lugege artikkel täielikult läbi, et mitte mingist detailist ilma jääda.

Youtube video: Kui kaua võtab reaalsuse taaskäivitamine PoE-s aega